KONST / Litografier / Litografier 8023468
nr 802 3468
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografier, 3 st, Roland Svensson (1910-2003), + 3 osignerade, Oramade
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:17:53
400 kr
350 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson